Мачът от шестия кръг на А група между отборите на Берое и Хасково бе прекратен. Двата състава изиграха само първото полувреме, а на почивката, заради разразилата се силна буря над Стара Загора, срещата бе прекратена при резултат 2:0 в полза на домакините.

Главният рефер и делегатът на срещата обявиха, че двубоят ще бъде подновен в 20.00 часа в неделя, 24 август, когато ще стартира второто полувреме.

Втората част на мача трябваше да стартира около 21.00 часа в събота, но обилният дъжд и гръмотевиците принудиха главния рефер Драгомир Драганов да задържи началото на втората част.

30 минути по-късно стана ясно, че срещата няма как да се доиграе при тези атмосферни условия, както и заради подгизналия терен.

Стадион Берое

източник: Beroe.bg

Първото полувреме завърши при резултат 2:0 в полза на Берое. Домакините откриха резултата в 32-та минута чрез Венцислав Христов, а в края на първата част Жуниор Мапуку удвои за 2:0.

В неделя мачът ще бъде подновен в 20.00 часа, като двата тима ще трябва да излязат в същите състави.