За шести път през този сезон отборите на Хасково и Левски ще се изправят един срещу друг. Това ще се случи тази вечер в последен мач от 28-ия кръг на А група.

Двубоят можете да наблюдавате от 18 часа в ефира на Diema Sport, онлайн в Gong Play, на честотите на Дарик радио, а в Gong.bg ще проследим всичко най-интересно минута по минута.

Двата тима вече изиграха 3 двубоя в А група, както и 2 за Купата на България, а любопитното е, че в последните им два мача резултатът е равен 1:1. И докато реваншът за Купата бе протоколен, то хиксът на 20 март на "Георги Аспарухов" бе доста по-изненадващ.

"Сините" са съсредоточили вниманието си върхсигирност за искат да си върнат на Хасково, пък и се борят за искат да си върнат на Хасково, пък и се борят за първото място във Втората шестица. Домакините от своя страна се представят добре под ръководството на новия си треньор Стамен Белчев, но за да запазят минимални шансове за спасение ще трябва да победят Левски.